Technické informace

  • Konstrukce vyrobena z PVC - UV odolného materiálu
  • Průměr trubky 32 mm, síla stěny 2 mm
  • Originální trojvrstvá fólie AGROERG-UV

Prodáváme také fóliovníky s kovovou konstrukcí a velké profesinální fóliovníky

Optimální podmínky s fóliovníky Lemar

Vytvořte vhodné podmínky pro pěstování ovoce a zeleniny.

Zahradní fólie je ideální na zakrývání konstrukcí fóliovníků s cílem urychlit růst rostlin a zajistit jejich uchranu proti povětrnostním vlivům. Využívá se jak v zahradnictví, tak v ovocných a lesních školkách či v lesnictví jako takovém.

Díky fóliovníkům Lemar ochráníte své výpěstky před nepříznivými povětrnostními vlivy. Dvoje dveře po stranách umožní snadno regulovat teplotu a vlhkost vzduchu uvnitř fóliového skleníku. U fóliových tunelů je regulace zajištěna perforovanou fólií. Vysokou jakost a životnost fóliáků zajišťuje mnoho let praxe a kvalita použitých materiálů.

Konstrukce

Zesílená oblouková konstrukce z PCV trubek. Materiálu ze kterého se vyrábějí například plastová okna. Nepodléhá korozi ani extrémním venkovním teplotám. V průběhu zimy může konstrukce zůstat na záhonu bez rizika poškození mrazem. Jednotlivé díly nebo fólii lze lehce vyměnit, například v případě mechanického poškození.

Oblokouvé fóliovníky se vyznačují zvýšenou stabilitou a odolností proti poryvům větru a nepřiznivým vlivům.

Fólie

Originální trojvrstvá fólie AGROERG-UV zajistí dlouhou životnost výrobku, dokonalé termoregulační vlastnosti a výbornou propustnost slunečního svitu. Díky patentované technologii propuští UV záření, avšak nepodléhá jeho vlivům a má tak větší životnost než běžné fólie.

Dvě venkovní vrstvy jsou elastické, odolné proti poškození a přitom dokonale propouští světlo. Třetí vrstva je izolační, v noci udrží během dne nastřádané teplo ze slunečního svitu.

Je nařezána přesně na rozměr skleníku a pevně drží díky praktickým vypínacím provázkům.

Životnost a cena

Fóliovníky se mohou zdát na první pohled dražší než běžné fóliovníky, které koupíte například v hobby marketech. Ty ale často nevydrží víc než jednu sezónu. Fóliovník Lemar naopak díky bytelné konstrukci a kvalitní fólii vydrží několik sezón bez nutnosti jakýchkoliv investic.

U levných fóliovníků navíc nebývají k dispozici náhradní díly. K našim fóliovníkům naopak nabízíme veškeré náhradní díly. Dojde-li tak k jeho poškození, stačí drobná investice a fóliovník je zase jako nový.

Instruktážní video